Прага для дорослих

Якщо ви збираєтесь в Прагу і не хочете себе обмежувати стандартними туристичними маршрутами, або просто захотілось чогось цікавого і нетипового, то ось вам цілий перелік місць, де точно не заскучаєте.

1. Музей секс-машин

Так, уявіть собі, є і такий в Празі. Звичайно, він зовсім не в'яжеться з типовим уявленням про Прагу як про місто з неповторною архітектурою і старовинними романтичними вуличками.

Це незвичайна виставка всіляких еротичних пристосувань. Причому всі вони були винайдені в різний час і в різних країнах. Оскільки у людей фантазія розвинена добре, виставка немаленька і займає цілих три поверхи. Усього там близько двохсот експонатів. Також виставлені книги на цю тему і одяг. Час від часу показують старовинні еротичні фільми. Ясна річ, вхід дозволений тільки повнолітнім.

Час роботи музею: з 10:00 до 23:00.

Вартість вхідних квитків: 250 крон.

Адреса музею: Melantrichova 18 - 11000 Praha 1

З етичних міркувань ми не будемо публікувати тут фото експонатів,  радимо дослідити музей самостійно та побачити все на власні очі. Може і для себе щось запозичите ;)

2. Абсент-бар

Для любителів незвичних відчуттів і існує абсент-бар. Це дуже популярний алкогольний напій в Чехії. У барі продається близько десятка різних видів абсенту, які містять різну кількість туйона, наприклад, від десяти до ста міліграмів. Абсент з найбільшою кількістю туйона продається тільки в цьому барі.

Ну і, звичайно, можна спробувати численні коктейлі з абсентом. До речі, якщо вас дуже зацікавить цей магічний алкогольний напій, то офіціанти дуже привітно і детально розкажуть про способи приготування, культуру споживання. Приміром, навіть є різні методи споживання (холодний і гарячий).

Меню, ціни та іншу інформацію можна переглянути на сайті бару: www.absinthe-time.eu/EN

Адреса бару: Křemencova 184/5 110 00, Prague New Town

 

3. Для підлабузників

Це, звичайно, не музей, але заслуговує вашої уваги. У дворі галереї Futura є один пам'ятник. Інакше, як дотепний, його не назвеш. Його творець явно володів гарним почуттям гумору. Пам'ятник - це дві фігури людей, які нахилилися під прямим кутом. «Виступаюча» частину якраз і призначена для поцілунків.

Це і є пам'ятник підлабузництву. Сарказм його очевидний. А якщо піднятися по сходах вгору і подивитися в спеціальний отвір, то можна побачити Вацлава Клауса, колишнього президента Чехії, і художника Мілана Кніжака, які разом їдять ... кашу під музику Queen.

Адреса: 150 00, Holečkova 789/49, 150 00 Praha

Час роботи галереї: з 11:00 до 18:00 з середи по неділю. Звоніть, вам відкриють.

 

4. Стіна Джона Леннона

На Велкопреворській площі розміщена величезна стіна, огорожа Мальтійського саду, розписана графіті і присвячена відомому бітлу - Джону Леннону. Тут зображені і портрети музиканта, і ілюстрації до його пісень, написані тексти пісень і ліричні вірші. Цю стіну, як і творчість Леннона справедливо вважають символом свободи, любові і миру.

Адреса: Velkopřevorské náměstí, 100 00 Praha 1

 

5. Пивне депо

Мужчинам напевно сподобається унікальний пивний паб - "депо". Мабуть, відвідування цього закладу краще ставити останнім, після всіх інших.

Алкогольне депо розташоване в ресторані «Витопна». Він знаходиться на Вацлавській площі. Тут пиво доставляється відвідувачам на паровозиках. Рейки акуратно прокладені якраз між столиками. Барна стійка - завантажувальна станція. А столик клієнта - кінцева зупинка. Дуже символічно!

Адреса: 802/, Václavské nám. 802/56, Nové Město, 110 00 Praha​