Каппадокія, 5 днів - 598€

Країна: Туреччина (Каппадокія)

Маршрут: Стамбул - Невшехір - скельний монастир Зельве - Пашабаг - фортеця Учхісар - Гореме - Мустафапаша (Сінанос) - Каймакли - Гюзельюрт - Селіме - Стамбул

Дати початку туру: 08.10.2017, 15.11.2017

Тривалість: 5 днів

Вартість: 598€ з особи в двохмісному номері, 708€ з особи в одномісному номері

 

Груповий авіатур з України.

Думаєте, що в Туреччині немає нічого цікавого крім моря? Тоді  Каппадокія Вас дуже здивує.

Дивовижний заповідник, подібного якому немає ніде на Землі, Каппадокія - живе свідчення історії, природи, культури. Створена вулканами, океанами і вітрами за мільйони років до появи людини, вона виглядає як поверхню Місяця. Люди прийшли сюди на зорі людства і побудували в "місячних" скелях Каппадокії підземні міста. Стародавні монастирі і фрески, унікальні пейзажі, химерні скелі і ідилічні заповідні долини: завдяки всьому цьому, Каппадокія заслужила назву "рай на Землі". 

Програма туру

ДЕНЬ 1. Початок туру. Стамбул.
Прибуття в Стамбул. Трансфер в готель. Вечеря.

ДЕНЬ 2. Каппадокія. Перше занйомство.
Сніданок. Переліт в Невшехір. Переїзд в Каппадокію. Розміщення в готелі.

Початок знайомства з чарівною країною. Спочатку - відвідання Музею під відкритим небом Зельва. Це скельний монастир 11-13 століть, більшість храмів якого вирубані прямо в скелях. У церквах збереглися унікальні фрески раннього Середньовіччя. Переїзд в долину ченців - Paşabag. Виноградники, розбиті ще при стародавньому Римі, розкидані біля підніжжя химерних кам'яних фігур, створених із гір часом і вітрами. Нарешті - долина голубів, вподобана цими птахами. Вільний час.

ДЕНЬ 3. Фортеця Учхисар. Гореме.
Сніданок. Фортеця Учхисар, гігантська скеля висотою 60 метрів, з якої вирубали фортецю ще за часів хетського царства. Далі музей під відкритим небом Гореме. Десятки великих і сотні дрібних церков, вирубаних в скелях, села, розкидані прямо посеред скель... Містечко Мустафапаша (колишній Сінанос) - тут всі будинки також вирубані прямо в скелях. Містечкозберігає автентичну атмосферу османської Каппадокії. Згодом - долина Соганли, важкодоступне скельне поселення, що тисячоліттями використовувалося як притулок під час навали ворога.

ДЕНЬ 4. Підземне місто Каймакли.
Сніданок. Підземне місто Каймакли - унікальне поселення в горах на глибині 9 поверхів нижче рівня землі. Тут століттями жили покоління людей, які не виходили на поверхню і не бачили сонячного світла. Є навіть підземне кладовище! Потім - поселення Guzelyurt (Гюзельюрт) - грецькі будинки, православні церкви, тут можна побачити частинку Візантії. Екскурсія продовжиться прогулянкою долиною Іхлара (каньйон вулканічного походження з унікальним мікрокліматом) і відвідуванням скельного монастиря Селіма (гігантський храмовий комплекс, вирізаний в скелі). Долина Дервент - найбільш "місячний" пейзаж Каппадокії.

ДЕНЬ 5. Переліт в Стамбул.
Сніданок. Переліт до Стамбулу. Виліт зі Стамбула в другій половині дня або на наступний день.

 

У вартість туру входить

У вартість туру не входить
 • проживання в готелях 3-4 *;
 • харчування: 4 сніданки та 3 вечері (напої за вечерею за дод. плату);
 • внутрішні перельоти стамбул - Невшехір - Стамбул;
 • екскурсійна програма з вхідними квитками;
 • переїзди на комфортабельному автобусі з кондиціонером;
 • послуги професійного російськомовного гіда;
 • трансфери а/п Ататюрка - готель - а/п Ататюрка згідно з програмою.
 • обіди, вечеря в Стамбулі;
 • додаткові екскурсії;
 • страховка 3 € (60-69 років - 6 євро);
 • міжнародний переліт Львів/Київ - Стамбул - Львів/Київ;
 • чайові гіду та водієві.